Jezdecký pohár

jezdecký pohár
6. 11. 2021 - 19. 3. 2022

Definitivní kalendář Zimního jezdeckého poháru 2022. Změna při finále

30. 11. 2021 08:57

Definitivní kalendář Zimního jezdeckého poháru 2022. Změna při finále

Pořadatelé Zimního jezdeckého poháru 2022 publikovali na webu seriálu definitivní podobu termínové listiny. Poslední korekcí prošel finálový víkend, kdy byly vozatajské soutěže přesunuty na sobotu 19. března a skoky se uskuteční v neděli.

 
Zimní jezdecký pohár 2022 by měl odstartovat za dva měsíce, tj. v sobotu 29. ledna. O zahájení se tradičně postará tým JK Semice, který je organizátorem vozatajského mítinku v Hradištku u Sadské. 
 
Druhé kolo soutěží spřežení bude hostit v sobotu 12. února Národní hřebčín Kladruby ve zrekonstruované slatiňanské hale. Třetí klání připadá na neděli 27. února v Tlumačově a čtvrté pak zavítá do areálu Veterinární univerzity v Brně, konkrétně v sobotu 12. března. Sedm dní poté bude o vítězích celé túry rozhodnuto v Královicích.
 
Parkurová část seriálu začne 5. února v Královicích, kde bude pokračovat také o čtrnáct dní později, tj. 19. února. Hned týden poté se bude skákat v Tlumačově a následující víkend se dění opět přesune do Královic. Finále této disciplíny proběhne v neděli 20. března.
 
Kompletní termínovou listinu vč. odkazů do Jezdeckého informačního systému ČJF najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský

Partneři:

 

ZEMĚDĚLSKÁ SPOLEČNOST VYKÁŇ, A.S.

 

 

 

Mediální partneři: